Navodila za prvi šolski dan

Spoštovani starši, dragi otroci!
Kmalu vas bo pot ponovno pripeljala v šolo. Nekateri pridete prvič. Želim, da skupaj preživimo lep, nepozaben dan, ki bo napovednik bogatega in prijetnega šolskega leta.
Da bo manj negotovosti v zvezi s potekom prvega šolskega dne, vam podajam krajšo časovnico.
Dobimo se v ponedeljek, 2. 9. 2019 ob 8.uri v avli OŠ Apače oz. na PŠ Stogovci, kjer boste deležni krajšega pozdrava in nagovora ob pričetku novega šolskega leta,

nato se boste z razredniki odpravili v matične učilnice, kjer boste dobili vse potrebne informacije in prejeli razna gradiva,

malica bo potekala po ustaljenem urniku,

po malici bodo učencem predmetne stopnje podali nekaj navodil še ostali učitelji.

Ne pozabite na šolske copate, pisalo, nahrbtnik in mapo, kamor boste shranili gradiva, ki jih boste prvi šolski dan prejeli. Dobili boste tudi publikacijo, jo z razredniki pregledali in si vanjo po potrebi kaj zabeležili (v rubriko beležke).
Ostalih šolskih potrebščin in gradiv prvi šolski dan še ni potrebno prinesti v šolo.
Vozači ne pozabite upoštevati voznega reda. V šolo pridete po ustaljenem voznem redu. Prvi dan boste odhajali domov po malce spremenjeni časovnici, vse nadaljnje dni pa po običajnem voznem redu. Vozni red bo pravočasno pripet na spletni strani šole
Za vse, ki niste vezani na avtobusne prevoze, se obveznosti ta dan zaključijo ob 12. uri.
Prvošolčki se nam pridružite v šoli v skladu z navodili, ki ste jih prejeli na vabilu. Šolska torba lahko prvi dan še ostane doma. Prejeli boste nekaj gradiv, ki jih bodo za vas prevzeli starši. Ne pozabite na copatke.
Veselim se srečanja z vami.
Ravnateljica Violeta Kardinar.