Menu

MIZS       ZRSS      ESS    POGUM

 Erasmus

 

 

V sredo, 23. 1. 2019, smo na Osnovni šoli Apače ob zaključku Cankarjevega leta gostili območno Cankarjevo tekmovanje, na katerem je svoja razmišljanja zlilo na papir kar 124 učencev in dijakov iz Pomurja.

V kulturnem programu, ki smo ga izvedli v športni dvorani, je Prešernovo Zdravljico suvereno zapela Pia, ravnateljica Violeta Kardinar je v nagovoru predstavila šolo in izpostavila odhajajoče Cankarjevo leto, nas z Dramilom popeljala v Vodnikovo leto 2019 ter namenila spodbudne besede tekmovalcem. Cankarjeve misli so skozi glasbo prepletali Jana, Anja, Žiga in Tim. Veseli smo številnih pohval mentorjev glede organizacije dogodka (vodja območnega tekmovanja je bila Elizabeta Šajnovič), kulturnega programa, nastopajočih, darilc, pogostitve itd.

Misel Borisa Pahorja »Beri Cankarja, ker je zmeraj sodoben!« pa nas bo zagotovo spremljala še vse leto.

back to top