Menu

Drugi tehniški dan 2. a razreda

2.tehniški dan v 2. a - novoletne delavnice
Tokrat je delo v 2. razredu potekalo malo drugače. Že ob obravnavi teme o družini pri SPO, smo veliko pozornosti posvetili pristnim medsebojnim odnosom, medgeneracijski pomoči in pomenu skupnega preživljanja časa. In tako je nastala ideja, da za 2. tehniški dan povabimo v razred kakšno od babic. Za pomoč pri izdelavi novoletnih okraskov sta se našemu vabilu prijazno odzvali dve babici. V naš razred sta vstopili nasmejani in dobre volje in z obilico materiala za izdelavo. Ves dan je potekal ob sproščenem ustvarjanju in prijetnem pogovoru. Za izdelavo smo uporabljali pretežno naravni in odpadni material. In nevsiljivo se je med otroke razširjala misel nas odraslih, da je najlepše, ko si vzamemo čas drug za drugega, da si pomagamo, da se imamo radi... In kako je bilo nekoč? Seveda so naši učenci slišali tudi o tem, kako je bilo pred petdesetimi leti, kako se je takrat praznovalo, kakšna so bila darila, kaj so si otroci želeli. In ob zaključko prijetnega druženja in ustvarjanja sta naši babici poskrbeli še za prijetno pressenečenje. Vsakemu otroku sta za praznike pripravili darilce. Kakšno veselje! In dragi babici Anica in Marija, iskrena hvala za nepozabno druženje.
Zapisala učiteljica 2. a Marta Hamer

teh2a      teh2a1

teh2a2      teh2a3

back to top

Hitri kontakt

Telefon-tajništvo  02 5698116
- ravnateljica 02 5698117
- pomočnik   02 5642296
- kuhinja 02 5642291
Telefon –podružnica: 02 5698100